תצוגה אינטראקטיבית "הכדור בצלחת שלך, האוכל שלנו והטבע" | מוזיאון הטבע ת"א

"הכדור בצלחת שלך: האוכל שלנו והטבע" היא תצוגה אינטראקטיבית שהתקיימת במוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט בתל אביב מחודש יוני 2023, בה המבקרים מוזמנים לגלות כיצד שינויים בתזונה שלנו יכולים לשפר את בריאותנו ולסייע לסביבה.

התצוגה הינה פרי שיתוף פעולה נמשך בין מוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט בתל אביב עם הפורום הישראלי לתזונה בת קיימא כועדת היגוי מדעית לתצוגה והפעילויות הנלוות.

 

צפו בהקלטת חלק מההרצאות המעניינות שהתקיימו כחלק מהתצוגה.

 

תזונה באלף הימים הראשונים לחיינו

אם יש לכם פעוטות או תינוקות בבית (מתאים גם לסבים וסבתות 😊) – אל תפספסו את הקלטת המפגש החשוב "תזונה באלף הימים הראשונים לחיינו", בהנחייתה של ד"ר דורית אדלר, האוצרת המדעית של "הכדור בצלחת שלך" ונשיאת הפורום לתזונה בת־קיימא, בשיתוף עם הרשות לקיימות ואיכות סביבה של עיריית תל אביב-יפו ומשרד הבריאות, ומוזיאון הטבע על הנושא החשוב של תזונה באלף הימים הראשונים של חיינו.
  • "מה התינוקות שלנו אוכלים מהגיל הרך?" הגב' שני ברזילי דיאטנית מחוזית מחוז צפון משרד הבריאות
  •  מהן המלצות התזונה לתינוק והפעוט מיומו הראשון כמפתח לבריאות לאורך חייו? הגב' עינת אופיר דיאטנית מחוזית מחוז תל אביב משרד הבריאות
  • סביבת מזון והרגלי תזונה בריאים מהמלצות למעשה בבית – מתנה לחיים – הגב' ליהי לויאן יופה דיאטנית ילדים הפורום הישראלי לתזונה בת קיימא

צדק על הכף ומדיניות על הצלחת

צפו בהקלטת ההרצאה של פרופ' אמילי מ' ברוד לייב, מנהלת הקליניקה לחוק ומדיניות מזון והמרכז לחוק בריאות וחדשנות, מבית הספר למשפטים בהרווארד, שניתנה במסגרת אירועי התצוגה האינטראקטיבית.

הרצאתו של פרופ' אייל גרוס מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, על הזכות למזון בעיתות משבר, שניתנה במסגרת האירוע "צדק על הכף ומדיניות על הצלחת" ב-14/6 כחלק מהתצוגה האינטראקטיבית "הכדור בצלחת שלך, האוכל שלנו והטבע" במוזיאון הטבע.

צפו בהרצאה של עו״ד אמנון קרן מהקליניקה לצדק סביבתי וזכויות בעלי חיים, הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, והפורום הישראלי לתזונה בת־קיימא, בנושא "האם קיימת מדיניות מזון בישראל?", שניתנה במסגרת האירוע "צדק על הכף ומדיניות על הצלחת" ב-14/6 כחלק מהתצוגה האינטראקטיבית "הכדור בצלחת שלך, האוכל שלנו והטבע" במוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט באונ' ת"א.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן